Bafra Açı Okulları » Hakkımızda
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Açı Okulları

Büyük bir düşünürümüz ; “Devler gibi eserler bırakabilmek için karıncalar gibi çalışmalıyız” der. İşte Açı okulları;  tam bu noktadan hayata bakmaya çalışan idealist beş öğretmenin kurduğu bir eğitim yuvasıdır. Her şeyden önce bir öğretmen kuruluşudur.

 

Açı okulları;  tüm Türkiye’de faaliyet gösteren hemen her şehrimizde şubesi bulunan büyük köklü bir eğitim kurumudur. Başarılarla dolu geçmişinde üniversite ve lise giriş sınavlarında pek çok Türkiye birincilikleri ve dereceleri olan Açı Eğitim Kurumlarının ülkemizin eğitimine önemli katkıları olmuştur.

 

Samsun ve Bafra Açı okulları ülkemizin eğitimine katkı yapmak için eğitim yatırımlarına her zaman öncülük etmiştir. 2017 Eylül’ünde 12 bin m2 alanda faaliyete başlayan 11 bin m2 kapalı alana sahip olan ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen lisesi Bafra ilçemizde,  yine Samsun’umuzun göz bebeği  Atakum’un  merkezinde 2016 Eylül’ünde ilkokul ve ortaokul olarak faaliyet başlayan 4 bin m2 bahçeli, 25 derslikli okulumuzda Samsun’umuzun öğrencilerine hizmet vermektedir.

 

“İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır” ilkesinden yola çıkarak oluşturduğumuz eğitim  felsefemizde ;  ruh ve beden yapıları sağlam , istikameti düzgün, şahsiyetli, başarılı bireyler yetiştirmek en büyük hedefimizdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?